فتنه‌گران در انتخابات با پرچم دفاع از ولایت، امام زمان و عدالت می‌آیند!

 

ئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه آثار فتنه 92 پیداست، گفت: برنامه‌ریزی‌ها و جهت گیری ها و پول هایی که در دو ـ سه سال اخیر خرج شده، ساختاری را بوجود آورده که ممکن است با پرچم دفاع از ولایت و امام زمان(عج) و عدالت، کار خود را انجام دهد.

بسیاری از دشمنان ما در خانه‌هایمان هستند/ آثار فتنه 92 پیداست

به گزارش خبر داغ ، سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم گرامیداشت کنگره 7 هزار شهید زن که عصر امروز در تالار وحدت برگزار شد، با بیان اینکه باید تهدیدات دشمن را مورد توجه قرار دهیم گفت: ما نباید فکر کنیم که فقط آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها، علیه ما اقدام می‌کنند بلکه بسیاری از دشمنان ما در خانه‌هایمان هستند، داخل کشور هستند.

فیروزآبادی در ادامه با اشاره به تلاش‌های دشمنان در فتنه 88 برای از پا انداختن سربازان حقیقی ولایت گفت: فتنه 88 با ادعای دفاع از مردم و آزادی اما با پول آمریکایی‌ها رخ داد ولی ممکن است فتنه 92 به این شکل نباشد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه آثار فتنه 92 پیداست، گفت: برنامه‌ریزی‌ها و جهت گیری ها و پول هایی که در دو ـ سه سال اخیر خرج شده، ساختاری را بوجود آورده که ممکن است به نام دفاع از ولایت و شعار امام زمان(عج) و دفاع از عدالت، کار خود را انجام دهد.

انتقاد صریح فیروزآبادی از تشکل جامعه وعاظ ولایی

فیروزآبادی با بیان اینکه در کشور جامعه روحانیون ولایی درست کرده اند ادامه داد: جالب است همه روحانیون فرزندان و سربازان امام زمان هستند و لباس روحانیت لباس پیامبر گرامی اسلام و امام زمان است، جریان ولایت متعلق به دوستان ولایت است آنوقت گروهی را با پول جمع می‌کنیم و اسمش را روحانیون ولایی می‌گذاریم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با بیان اینکه در دفاع همه‌جانبه باید همه مسائل و ابزارها را برای پیشگیری از حمله احتمالی دشمن آمده کنیم گفت: در دفاع همه‌جانبه باید منافع حیاتی انقلاب اسلامی را حفظ کنیم.

وی از لزوم تشکیل شبکه های مقاومت مردمی در همکاری با نیروهای مسلح برای مقابله با تهدیدات خبر داد و افزود: بسیجیان باید در هر زمینه‌ای تمام حیله‌های دشمن را خنثی کنند و یکی از این حیله‌ها جنگ روانی است.

رادیو فردا، بی بی سی، صدای آمریکا و سایر شبکه های ماهواره ای برای فرصت سازی حمله آمریکا به ایران ایجاد شده اند

فیروزآبادی خاطرنشان کرد: رادیو فردا، بی‌بی‌سی، صدای آمریکا و ماهواره‌ها برای این است که پول خرج کنند تا عزت و هوشمندی ما را از بین ببرند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به نقش شبکه‌های ماهواره‌ای در جنگ نرم خاطرنشان کرد: آنها دنبال این هستند تا هراسی در دل ملت ایران بوجود آورند و برای حمله آمریکایی‌ها که 34 سال پشت مرزهای ما منتظر حمله مانده و همیشه کمرشکسته عقب‌نشینی کرده اند فرصتی را فراهم کنند.

در این همایش علاوه بر سرلشکر فیروزآبادی، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله و اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس حضور داشتند.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter