آیت‌الله مصباح یزدی امروز به دانشگاه شریف می‌آیند

گفتمان ولایت:

آیت‌الله مصباح یزدی امروز به دانشگاه شریف می‌آیند

به همت تشکل‎های دانشجویی دانشگاه شریف، همایش «استقامت رمز پیشرفت» با حضور علامه مصباح یزدی در مسجد دانشگاه شریف برگزار می‎شود.

«استقامت رمز پیشرفت» عنوان همایشی است که به دعوت دانشجویان دانشگاه شریف از علامه مصباح یزدی و سخنرانی ایشان و همچنین برخی چهره‎های گفتمانی از جمله حجت الاسلام پناهیان و حجت الاسلام آقاتهرانی در مسجد این دانشگاه برگزار خواهد شد.

در این همایش، که با یاد مرحوم آیت الله خوشوقت برگزار می‎شود، پدر شهید احمدی‎روشن به عنوان یکی از شهدای دانش‎آموخته این دانشگاه، از علامه مصباح یزدی استقبال خواهد کرد.

این در حالی است که از دو سرود ویژه گروه رهپویان ولایت در وصف امام زمان (ع) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، با اجرای زنده این گروه  همایش رونمایی خواهد شد. پخش کلیپ نیز از جمله برنامه های این همایش است.

در همین حال دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به برگزاری این همایش گفت: حضور عالم فرزانه‎ای همچون علامه مصباح یزدی در دانشگاه صنعتی شریف برای دانشجویان و حوزه دانشجویی این دانشگاه بسیار مغتنم و حائز اهمیت است.

علی زارعی درباره دلیل اصلی تشکیل این مراسم بزرگداشت گفت: در شرایط فعلی و در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری، کشور ما نیاز ویژه‌ای به گسترش فضای اخلاقی و تقوای جمعی دارد و کمبود این فضا در جامعه احساس می‌شود، بر همین اساس با توجه به اینکه مرحوم حضرت آیت الله خوشوقت این سالک الی الله، علمدار تقوا و اخلاق در جامعه بودند، احساس کردیم با برگزاری این همایش گامی برای جبران این کمبود برداریم.

گفتنی است  این مراسم روز پنج شنبه ۱۷ اسفند از ساعت ۱۵ در مسجد دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد و حضور برای عموم دانشگاهیان ، طلاب و سایر آحاد مردم متدین تهران آزاد خواهد بود.

/ 0 نظر / 3 بازدید