نسبت جبهه پایداری و شعار علیه لاریجانی در قم + فیلم

دکه آنلاین:

“صراط” – ۲۲ بهمن امسال راهپیمایی عظیم و حماسه ساز مردم ایران اسلامی همچون سالهای گذشته با شکوه و عظمت خاصی برگزار شده و بار دیگر با توجه به همه فشارهایی که از داخل و خارج بر مردم وارد می شود پایبندی به انقلاب به رخ جهانیان کشیده شد .

اما این حماسه میلیونی در شهر مقدس قم با حاشیه هایی همراه شد که توجه رسانه های بیگانه را به خود جلب کرد . عده ای از حاضرین در مراسم سخنرانی رئیس مجلس در حرم حضرت معصومه (س) به صورت خودجوش! اقدام به سردادن شعار علیه علی لاریجانی کرده و وی را بی بصیرت خواندند .
تنش در مراسم سخنرانی تا جایی پیش رفت که برخی از این افراد خودجوش اقدام به پرت کردن مهر نماز به سمت ریاست مجلس کردند و در ادامه سخنرانی لاریجانی نا تمام مانده و آنچه بر جای ماند جنجال و حاشیه های بوجود آمده از این واقعه بود .
با گذشت یک ماه از این رخداد، ابعاد تازه ای از ماجرا روشن شده که فیلم زیر پشت پرده غائله ۲۲ بهمن قم را شفاف کرده و به خوبی نشان می دهد این اقدام خودجوش از سوی چه کسانی صورت گرفته است .

لازم به یادآوری است رهبر معظم انقلاب در ۲۹ بهمن ماه و در دیدار با مردم تبریز با اشاره به غائله قم و شعار علیه رئیس مجلس فرمودند: “این نصیحت و گله‌گذاری امروز نباید موجب شود که عده ای راه بیفتند و علیه افرادی به عنوان «ضد ولایت و ضد بصیرت» شعار بدهند./ بنده با کارهایی که در قم اتفاق افتاد و یا قبل از آن در حرم امام اتفاق افتاده بود مخالفم/ بارها به مسئولین تذکر دادم که جلوی این کارها را بگیرند”

صراط نیوز بدون هیچ توضیحی شما مخاطبان گرامی را به نظاره این فیلم دعوت می کند .

 

 

دانلود فیلم باکیفیت بالا

 

 

دانلود فیلم با کیفیت پایین

/ 0 نظر / 20 بازدید